صفحه اصلي
 جمعه، 8/12/99 

   كمك هاي فني و اعتباري   

نام کاربري و رمز براي دسترسي به اين بخش را وارد نماييد.
ورود نام کاربري و رمز عبور

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هابازگشت به ميز خدمتپرونده بنگاه
براي استفاده بهينه از سامانه صرفا از مرورگر اينترنت اکسپلورر استفاده نماييد. چنانچه مرورگر شما نسخه 10 يا بالاتر است در منوي Tools مرورگر سايت www.stsm.ir را در بخش Compability View اضافه نماييد. براي توضيحات بيشتر مي توانيد به بخش راهنما مراجعه نماييد.
1 - ثبت نام   ثبت نام شما کامل نشده است.
تاييد نهايي ثبت نام
وضعيت فرم: توسط متقاضي پر نشده است

الف) شرايط عمومي متقاضي:

1) دارا بودن جواز تاسيس معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت براي متقاضيان استفاده از تسهيلات (ثابت و در گردش) جهت تكميل طرح هاي نيمه تمام
2) دارابودن يكي از مجوزهاي پروانه بهره برداري، گواهي فعاليت صنعتي و يا كارت شناسايي معتبر براي متقاضيان استفاده از تسهيلات سرمايه ثابت (براي توسعه) و سرمايه در گردش
واحدهاي توليدي با ويژگي‌هاي صنايع با ارزش افزوده بيشتر، صادراتي بودن محصول توليدي به استثناي مواد اوليه و خام، پيشران بودن و جايگاه در زنجيره ارزش و برخورداري از توان اشتغال‌زايي در اولويت انتخاب خواهند بود.


ب ) شرايط تسهيلات:
1) اولويت اصلي پرداخت تسهيلات بر اساس امتياز كسب شده از شاخصها با آن دسته از متقاضيان است كه عمدتاً داراي مشكلات نقدينگي بوده و از لحاظ ظرفيت توليد، دانش فني، توان مديريت و بازار، مشكلي براي راه اندازي يا افزايش توليد نداشته و با دريافت اين تسهيلات قادر به راه اندازي سريع، انجام نوسازي و بازسازي لازم و تثبيت و يا افزايش توليد و اشتغال باشند. همچنين ميزان تسهيلات قابل پرداخت به هر بنگاه‏ اقتصادي، براساس نياز واقعي بنگاه و و بررسي هاي كارشناسي مراجع ذيصلاح از جمله بانك عامل خواهد بود.
2) نرخ سود تسهيلات، درصورت تحقق اهداف پيش بيني شده و تأييد مجري طرح بر اساس موافقتنامه و قرارداد عامليت بانك عامل با معاونت امور صنايع تعيين خواهد شد.
3) مدت زمان بازپرداخت تسهيلات، براي سرمايه در گردش حداكثر يك سال و براي سرمايه ثابت حداكثر پنج سال خواهد بود.
ج ) اطلاعات توليد، اشتغال و صادرات (در صورت صادراتي بودن) به صورت ماهانه و مستمر از زمان ثبت درخواست در سامانه واز طريق لينك ارسال آمار توليد واحدهاي صنعتي ثبت خواهم كرد.

   ضمن مطالعه دقيق موارد فوق، همه آنها را قبول داشته و متعهد مي‏شوم که مشمول اين ضوابط هستم و تعهدات پيش‏بيني شده در متن را نيز مي‏پذيرم
          
در صورتي که دکمه ذخيره موقت و تاييد به گام بعد فعال نيست، اطلاعات حساب کاربري خود را در گوشه سمت چپ همين صفحه تکميل کنيد.