صفحه اصلي
 سه شنبه، 3/3/01 

   تسهيلات تام   

نام کاربري و رمز براي دسترسي به اين بخش را وارد نماييد.
ورود نام کاربري و رمز عبور

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هابازگشت به ميز خدمتپرونده بنگاه
براي استفاده بهينه از سامانه صرفا از مرورگر اينترنت اکسپلورر استفاده نماييد. چنانچه مرورگر شما نسخه 10 يا بالاتر است در منوي Tools مرورگر سايت www.stsm.ir را در بخش Compability View اضافه نماييد. براي توضيحات بيشتر مي توانيد به بخش راهنما مراجعه نماييد.
1 - ثبت نام   ثبت نام شما کامل نشده است.
تاييد نهايي ثبت نام
وضعيت فرم: توسط متقاضي پر نشده است
نوع تسهيلات:

الف) شرايط عمومي متقاضي:

دارا بودن جواز تاسيس (ايجادي / توسعه)، پروانه بهره برداري صنعتي ، معدني و ساير مجوزات معدني معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت براي متقاضيان استفاده از تسهيلات (ثابت و درگردش)


ب ) شرايط تسهيلات:
1) پرداخت تسهيلات به اولويت هاي سرمايه گذاري به منظور تامين مالي واحدها و پروژه هاي معدني و صنعتي. همچنين ميزان تسهيلات قابل پرداخت به هر بنگاه‏ اقتصادي، براساس نياز واقعي بنگاه و و بررسي هاي كارشناسي مراجع ذيصلاح از جمله بانك عامل خواهد بود.
2) نرخ سود تسهيلات، براساس مصوبه شوراي پول و اعتبار است.
3) شناسايي، اولويت¬بندي و اعلام فهرست پروژه¬هاي مرتبط با زنجيره معدني و صنايع معدني از طريق كميته¬اي مشترك بين ايميدرو و معاونت طرح و برنامه وزارت صمت صورت مي¬گيرد و حداقل 50% منابع مالي فوق به اين حوزه تخصيص مي¬يابد. در بخش صنعت ( 50% باقيمانده)، اولويت¬بندي طرح¬ها با معاونت طرح و برنامه وزارت صمت خواهد بود

   ضمن مطالعه دقيق موارد فوق، همه آنها را قبول داشته و متعهد مي‏شوم که مشمول اين ضوابط هستم و تعهدات پيش‏بيني شده در متن را نيز مي‏پذيرم
          
در صورتي که دکمه ذخيره موقت و تاييد به گام بعد فعال نيست، اطلاعات حساب کاربري خود را در گوشه سمت چپ همين صفحه تکميل کنيد.