صفحه اصلي
 سه شنبه، 3/3/01 

   تسهيلات جهش توليد   

نام کاربري و رمز براي دسترسي به اين بخش را وارد نماييد.
ورود نام کاربري و رمز عبور

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هابازگشت به ميز خدمتپرونده بنگاه
براي استفاده بهينه از سامانه صرفا از مرورگر اينترنت اکسپلورر استفاده نماييد. چنانچه مرورگر شما نسخه 10 يا بالاتر است در منوي Tools مرورگر سايت www.stsm.ir را در بخش Compability View اضافه نماييد. براي توضيحات بيشتر مي توانيد به بخش راهنما مراجعه نماييد.
1 - ثبت نام   ثبت نام شما کامل نشده است.
تاييد نهايي ثبت نام
وضعيت فرم: توسط متقاضي پر نشده است

محورهاي اولوييت دار وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 99:

1- فعال كردن ظرفيت هاي خالي (14 محصول)
2- نهضت ساخت داخل
3- فعال سازي واحدهاي راكد
4- تكميل طرح هاي نيمه تمام، پيشران و گلوگاهي
5- توسعه مناطق محروم و كمتر برخوردار
6- احيا، فعال سازي و توسعه معادن مقياس كوچك
7- تامين مالي اصناف توليدي
8- توسعه صادرات غيرنفتي
9- طرح هاي فناورانه


الف) شرايط عمومي متقاضي:

1- دارابودن جواز تاسيس و يا مجوز صنفي معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت براي متقاضيان استفاده از تسهيلات (ثابت و در گردش) جهت تكميل طرح هاي نيمه تمام
2- دارابودن يكي از مجوزهاي پروانه بهره برداري، گواهي فعاليت صنعتي و يا كارت شناسايي معتبر براي متقاضيان استفاده از تسهيلات سرمايه ثابت (براي توسعه) و سرمايه در گردش
واحدهاي توليدي با ويژگي هاي صنايع با ارزش افزوده بيشتر، صادراتي بودن محصول توليدي به استثناي مواد اوليه و خام، پيشران بودن و جايگاه در زنجيره ارزش و برخورداري از توان اشتغال زايي در اولويت انتخاب خواهند بود.
طرح هاي فناورانه كه داراي مجوز از معاونت علمي فناوري رياست جمهوري دارند.
واحدهايي كه در رابطه با توسعه صادرات غيرنفتي فعال مي باشند و داراي پروانه بهره برداري / كارت شناسايي / گواهي فعاليت صنعتي مي باشند.
ب) شرايط تسهيلات:
1- اولويت اصلي پرداخت تسهيلات با آن دسته از متقاضيان است كه عمدتا داراي مشكلات نقدينگي بوده و از لحاظ ظرفيت توليد، دانش فني، توان مديريت و بازار، مشكلي براي راه اندازي يا افزايش توليد نداشته و با دريافت اين تسهيلات قادر به راه اندازي سريع، انجام نوسازي و بازسازي لازم و تثبيت و يا افزايش توليد و اشتغال باشند. همچنين ميزان تسهيلات قابل پرداخت به هر بنگاه اقتصادي، براساس نياز واقعي بنگاه و بررسي هاي كارشناسي مراجع ذيصلاح از جمله بانك عامل خواهد بود.
ج) اطلاعات توليد، اشتغال و صادرات (در صورت صادراتي بودن) به صورت ماهانه و مستمر از زمان ثبت درخواست در سامانه و از طريق لينك ارسال آمار توليد واحدهاي صنعتي، معدني و صنوف ثبت خواهم كرد.

   ضمن مطالعه دقيق موارد فوق، همه آنها را قبول داشته و متعهد مي‏شوم که مشمول اين ضوابط هستم و تعهدات پيش‏بيني شده در متن را نيز مي‏پذيرم
          
در صورتي که دکمه ذخيره موقت و تاييد به گام بعد فعال نيست، اطلاعات حساب کاربري خود را در گوشه سمت چپ همين صفحه تکميل کنيد.