صفحه اصلي
 سه شنبه، 3/3/01 

   تامين مالي بنگاههاي اقتصادي و طرحهاي نيمه تمام   

نام کاربري و رمز براي دسترسي به اين بخش را وارد نماييد.
ورود نام کاربري و رمز عبور

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هابازگشت به ميز خدمتپرونده بنگاه
براي استفاده بهينه از سامانه صرفا از مرورگر اينترنت اکسپلورر استفاده نماييد. چنانچه مرورگر شما نسخه 10 يا بالاتر است در منوي Tools مرورگر سايت www.stsm.ir را در بخش Compability View اضافه نماييد. براي توضيحات بيشتر مي توانيد به بخش راهنما مراجعه نماييد.
1 - ثبت اطلاعات   ثبت نام شما کامل نشده است.
تاييد نهايي ثبت نام
وضعيت فرم: توسط متقاضي پر نشده است
انتخاب کنيد:واحد صنعتيمعدناصنافمجوز توليدي از ساير وزارتخانه ها

الف) شرايط متقاضي :
1- واحدهاي توليدي کوچک و متوسط و طرح هاي نيمه تمام توليدي با پيشرفت فيزيکي بيش از 60 درصد هستند که داراي مجوز معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت مي باشند
2- اولويت با بنگاه هايي است که عمدتاً داراي مشکلات نقدينگي بوده و از لحاظ ظرفيت توليد، دانش فني، توان مديريت و بازار، مشکلي که مانع راه اندازي يا افزايش توليد باشد، نداشته و با دريافت اين تسهيلات قادر به راه اندازي طرح تا پايان سال 1396 و تکميل يا افزايش ظرفيت واحد و ايجاد اشتغال جديد باشند.
ب) شرايط تسهيلات :
1- نرخ سود تسهيلات، براساس مصوبه شوراي پول و اعتبار و براي سرمايه در گردش نرخ عقود مبادله اي و براي طرح هاي نيمه تمام نرخ عقود مشارکتي خواهد بود.
2- مدت زمان باز پرداخت تسهيلات، براي سرمايه در گردش يک سال (قابل تمديد) و براي سرمايه ثابت طرح هاي نيمه تمام، بنا به تشخيص کارگروه، تا مدت پنج سال تعيين مي گردد.

فهرست جوازها/پروانه هاي بهره برداري
در جدول زير مجوزهاي شما نمايش داده شده است. در صورتي که مجوز موردنظر شما در جدول ديده نمي شود، بايد ابتدا اطلاعات خود را بروز نموده و پس از تاييد آن توسط سازمان استان مربوطه امکان انتخاب مجوز را خواهيد داشت. براي بروزرساني اطلاعات اينجا را کليک کنيد.
اگر شما داراي جواز تاسيس واحد فني مهندسي مي باشيد که در جدول زير وجود ندارد، اينجا را کليک نماييد.
انتخابرديفنوعشماره مجوزتاريخ مجوزاستانشهرپيشرفت
اشتغال موجود *:
توضيحات:
          
در صورتي که دکمه ذخيره موقت و تاييد به گام بعد فعال نيست، اطلاعات حساب کاربري خود را در گوشه سمت چپ همين صفحه تکميل کنيد.