صفحه اصلي
 چهارشنبه، 13/5/00 

   تسهيلات ايجاد توليد و اشتغال   

نام کاربري و رمز براي دسترسي به اين بخش را وارد نماييد.
ورود نام کاربري و رمز عبور

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هابازگشت به ميز خدمتپرونده بنگاه
براي استفاده بهينه از سامانه صرفا از مرورگر اينترنت اکسپلورر استفاده نماييد. چنانچه مرورگر شما نسخه 10 يا بالاتر است در منوي Tools مرورگر سايت www.stsm.ir را در بخش Compability View اضافه نماييد. براي توضيحات بيشتر مي توانيد به بخش راهنما مراجعه نماييد.
1 - ثبت اطلاعات   ثبت نام شما کامل نشده است.
تاييد نهايي ثبت نام
وضعيت فرم: توسط متقاضي پر نشده است
نوع تسهيلات *:
انتخاب کنيد:واحد صنعتيمجوز توليدي از ساير وزارتخانه ها

الف) شرايط متقاضي:
1) برنامه تکميل طرح هاي نيمه تمام صنعتي و معدني: دارا بودن جواز تاسيس معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت براي متقاضيان استفاده از تسهيلات تکميل طرح هاي نيمه تمام . اولويت تخصيص با طرح هايي است که در زمان آغاز فرايند ثبت‌نام برنامه توليد و اشتغال 97 بخش صنعت و معدن داراي پيشرفت فيزيکي حداقل 60% باشند.
2) برنامه توسعه واحدهاي موجود (بازسازي و نوسازي): دارابودن يکي از مجوزهاي پروانه بهره برداري، گواهي فعاليت صنعتي و يا کارت شناسايي معتبر براي متقاضيان استفاده از تسهيلات بازسازي و نوسازي.
3) برنامه تامين سرمايه در گردش: دارابودن يکي از مجوزهاي پروانه بهره برداري، گواهي فعاليت صنعتي و يا کارت شناسايي معتبربراي متقاضيان استفاده از تسهيلات سرمايه در گردش.
ب)شرايط تسهيلات:
1) اولويت اصلي پرداخت تسهيلات با آن دسته از متقاضيان است که عمدتاً داراي مشکلات نقدينگي بوده و از لحاظ ظرفيت توليد، دانش فني، توان مديريت و بازار، مشکلي که مانع راه اندازي يا افزايش توليد باشد، نداشته و با دريافت اين تسهيلات قادر به راه اندازي سريع، انجام نوسازي و بازسازي لازم و تثبيت و يا افزايش توليد و اشتغال باشند. همچنين ميزان تسهيلات قابل پرداخت به هر بنگاه‏ اقتصادي، براساس نياز واقعي بنگاه و تأييد کارگروه استاني خواهد بود.
2) نرخ سود تسهيلات، براساس مصوبه شوراي پول و اعتبار است که درصورت تحقق اهداف پيش بيني شده و تأييد کميته نظارت، مشمول دريافت يارانه خواهد بود.
3) مدت زمان بازپرداخت تسهيلات، براي سرمايه در گردش حداکثر يک سال و براي تکميل طرح‏هاي نيمه تمام صنعتي و معدني و توسعه واحدهاي موجود (بازسازي و نوسازي)، مدت اجراي طرح و تنفس حداکثر يکسال براي دوره بازپرداخت، حداکثر پنج سال خواهد بود.

فهرست جوازها/پروانه هاي بهره برداري
در جدول زير مجوزهاي شما نمايش داده شده است. در صورتي که مجوز موردنظر شما در جدول ديده نمي شود، بايد ابتدا اطلاعات خود را بروز نموده و پس از تاييد آن توسط سازمان استان مربوطه امکان انتخاب مجوز را خواهيد داشت. براي بروزرساني اطلاعات اينجا را کليک کنيد.
انتخابرديفنوعشماره مجوزتاريخ مجوزاستانشهرپيشرفت
اشتغال موجود *:
اشتغال تعهد شده پس از تکميل برنامه *:
شناسه قبض برق *:
شماره کارگاه تامين اجتماعي *:
توضيحات:
          
در صورتي که دکمه ذخيره موقت و تاييد به گام بعد فعال نيست، اطلاعات حساب کاربري خود را در گوشه سمت چپ همين صفحه تکميل کنيد.