چهارشنبه، 13/5/00 (سال توليد ملي)
به پايگاه ستاد تحول صنايع و معادن خوش آمديد.
   
نام کاربري:رمزعبور:
  
پرونده بنگاهعضويتراهنماارتباط با مادرباره ما
ايجاد صفحه جديدتنظيم اين صفحهتنظيم نماي درگاه
 در اين درگاه از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد    اقدامات پيشنهادي براي كاهش هزينه هاي انرژي در صنعت    
صفحه اصلي
بهين ياب
تازه ها
مولدهاي برق
بازسازي و تكميل

   اخبار تحول صنايع و معادن   
صدور بيش از 2هزار و200 مصوبه در ستاد تسهيل امور واحدهاي توليديصدور بيش از 2هزار و200 مصوبه در ستاد تسهيل امور واحدهاي توليدي
تاريخ: 25/06/1391

معاون امور صنايع و اقتصادي وزارت صنعت، معدن و تجارت از صدور 2 هزار و 270 مصوبه در كارگروه هاي استاني ستاد تسهيل امور واحدهاي توليد و شهرك هاي صنعتي از ابتداي امسال تاكنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاري ايرنا ، ˈمحسن صالحي نياˈبا بيان اينكه فعاليت هاي ستاد تسهيل امور واحدهاي توليدي و شهرك هاي صنعتي از ابتداي امسال با تشكيل كارگروه هاي استاني و با هدف تسريع در رسيدگي به درخواست واحدهاي توليدي و كاهش مراحل غيرضرور سرعت بيشتري گرفته است، افزود: كارگروه هاي استاني با مسووليت استانداران و دبيري روساي سازمان هاي صنعت، معدن و تجارت استان ها به بررسي درخواست ها و اتخاذ تصميم هاي لازم با اكثريت آراي اعضاي كارگروه اقدام مي كنند.
وي افزود: مصوبات كارگروه ها شامل 62 درصد بانكي و تقسيط بدهي ها، بخشش جرائم، تنفس زماني و ارائه تسهيلات بوده و 11 درصد نيز مربوط به امور مالياتي و تامين اجتماعي است .
صالحي نيا ادامه داد:از مجموع مصوبات 14 درصد نيز به امور سرمايه گذاري و 13 درصد مربوط به شهرك هاي صنعتي و امور معادن است .
وي با بيان اينكه علاوه بر كارگروه هاي استاني درسفرهاي ويژه با مسووليت معاونان وزير صنعت، معدن و تجارت جلسات ويژه ستاد تسهيل در استان هاي قم، همدان، كرمان، اصفهان، خراسان رضوي، زنجان و فارس با حضور استاندار و برخي نمايندگان مجلس تشكيل شده است،افزود: در اين جلسات به درخواست واحدها رسيدگي و در اين رابطه 324 مصوبه صادر شده است.

اظهارنظر 
بازگشت