سه شنبه، 3/3/01 (سال توليد ملي)
به پايگاه ستاد تحول صنايع و معادن خوش آمديد.
   
نام کاربري:رمزعبور:
  
پرونده بنگاهعضويتراهنماارتباط با مادرباره ما
ايجاد صفحه جديدتنظيم اين صفحهتنظيم نماي درگاه
 اقدامات پيشنهادي براي كاهش هزينه هاي انرژي در صنعت    
صفحه اصلي
بهين ياب
تازه ها
مولدهاي برق
بازسازي و تكميل

   اخبار تحول صنايع و معادن   
صدور بيش از 2هزار و200 مصوبه در ستاد تسهيل امور واحدهاي توليديصدور بيش از 2هزار و200 مصوبه در ستاد تسهيل امور واحدهاي توليدي
تاريخ: 25/06/1391

معاون امور صنايع و اقتصادي وزارت صنعت، معدن و تجارت از صدور 2 هزار و 270 مصوبه در كارگروه هاي استاني ستاد تسهيل امور واحدهاي توليد و شهرك هاي صنعتي از ابتداي امسال تاكنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاري ايرنا ، ˈمحسن صالحي نياˈبا بيان اينكه فعاليت هاي ستاد تسهيل امور واحدهاي توليدي و شهرك هاي صنعتي از ابتداي امسال با تشكيل كارگروه هاي استاني و با هدف تسريع در رسيدگي به درخواست واحدهاي توليدي و كاهش مراحل غيرضرور سرعت بيشتري گرفته است، افزود: كارگروه هاي استاني با مسووليت استانداران و دبيري روساي سازمان هاي صنعت، معدن و تجارت استان ها به بررسي درخواست ها و اتخاذ تصميم هاي لازم با اكثريت آراي اعضاي كارگروه اقدام مي كنند.
وي افزود: مصوبات كارگروه ها شامل 62 درصد بانكي و تقسيط بدهي ها، بخشش جرائم، تنفس زماني و ارائه تسهيلات بوده و 11 درصد نيز مربوط به امور مالياتي و تامين اجتماعي است .
صالحي نيا ادامه داد:از مجموع مصوبات 14 درصد نيز به امور سرمايه گذاري و 13 درصد مربوط به شهرك هاي صنعتي و امور معادن است .
وي با بيان اينكه علاوه بر كارگروه هاي استاني درسفرهاي ويژه با مسووليت معاونان وزير صنعت، معدن و تجارت جلسات ويژه ستاد تسهيل در استان هاي قم، همدان، كرمان، اصفهان، خراسان رضوي، زنجان و فارس با حضور استاندار و برخي نمايندگان مجلس تشكيل شده است،افزود: در اين جلسات به درخواست واحدها رسيدگي و در اين رابطه 324 مصوبه صادر شده است.

اظهارنظر 
بازگشت