سه شنبه، 30/10/99 (سال توليد ملي)
به پايگاه ستاد تحول صنايع و معادن خوش آمديد.
   
نام کاربري:رمزعبور:
  
پرونده بنگاهعضويتراهنماارتباط با مادرباره ما
ايجاد صفحه جديدتنظيم اين صفحهتنظيم نماي درگاه
 در اين درگاه از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد    اقدامات پيشنهادي براي كاهش هزينه هاي انرژي در صنعت    
صفحه اصلي
بهين ياب
تازه ها
مولدهاي برق
بازسازي و تكميل

   اخبار تحول صنايع و معادن   
تذ?ر جدی وزارت ‌بازرگانی به تولید?نندگان متخلفتذكر جدي وزارت ‌بازرگاني به توليدكنندگان متخلف
تاريخ: 07/03/1390

رئيس سازمان بازرگاني استان تهران از ارايه اولتيماتوم جديد از سوي وزارت بازرگاني به 5 واحد توليدي خبرداد و گفت: همچنين در قيمت شن، ماسه و گچ بازنگري شده است.

رئيس سازمان بازرگاني استان تهران از ارايه اولتيماتوم جديد از سوي وزارت بازرگاني به 5 واحد توليدي خبرداد و گفت: همچنين در قيمت شن، ماسه و گچ بازنگري شده است

عباس قبادي" افزود: وزارت بازرگاني به دليل افزايش خودسرانه قيمت‌ها، به 5 برند توليدي اولتيماتوم داده تا قيمت‌ محصولات خود را به حالت قبل برگردانند. البته به جز يك برند، تمامي برندهاي متخلف قيمتها را به حالت اوليه برگردانده‌اند و البته آن يك برند نيز، در حال مذاكره با سازمان حمايت است و تاكنون مجوزي براي افزايش قيمت محصولاتش صادر نشده است.
رئيس سازمان بازرگاني استان تهران افزود: در كنار اين، برخي برندهاي متخلف در لبنيات نيز ملزم شده‌اند كه قيمتها را به حالت قبل برگردانند؛ در غير اين صورت با آنها برخورد شديد مي‌شود.
وي تصريح كرد: در اين ميان تلاش بر اين است كه در كمترين مدت زمان به تخلف رسيدگي شود، به همين دليل بازرسان به همراه قاضي تعزيرات با مراجعه به محل توليد و نه خرده‌فروشي‌ها، به تخلفات رسيدگي مي‌كنند، چراكه از ديدگاه ما هرگونه افزايش قيمت بدون هماهنگي با سازمان حمايت جرم است.
قبادي گفت: هم اكنون در بازار، تعداد محدودي كالا به دليل افزايش قيمت‌هاي جهاني افزايش را تجربه مي‌كنند، البته هر ساله اين افزايش قيمت در ماههاي ابتدايي سال به چشم مي‌خورد؛ اما امسال به دليل اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها حساسيت بر روي قيمت كالاها بيشتر است، البته در اين ميان بايد توجه داشت كه افزايش قيمت كالاها، عموميت به سطح بازار ندارد و در واقع بازار هم اكنون بدون تنش و كمبود در حال حيات است.

اظهارنظر 
بازگشت