سه شنبه، 30/10/99 (سال توليد ملي)
به پايگاه ستاد تحول صنايع و معادن خوش آمديد.
   
نام کاربري:رمزعبور:
  
پرونده بنگاهعضويتراهنماارتباط با مادرباره ما
ايجاد صفحه جديدتنظيم اين صفحهتنظيم نماي درگاه
 در اين درگاه از مرورگر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد    اقدامات پيشنهادي براي كاهش هزينه هاي انرژي در صنعت    
صفحه اصلي
بهين ياب
تازه ها
مولدهاي برق
بازسازي و تكميل

   اخبار تحول صنايع و معادن   
سرپرست وزارت صنايع و معادن در بازديد از شركت فولاد خوزستان: ‌برنامه هاي دولت در حمايت از توليد و صنعت بدون وقفه ادامه خواهد داشت سرپرست وزارت صنايع و معادن در بازديد از شركت فولاد خوزستان: ‌برنامه هاي دولت در حمايت از توليد و صنعت بدون وقفه ادامه خواهد داشت
تاريخ: 01/03/1390
سرپرست وزارت صنايع و معادن با اشاره به اينكه ادغام دو وزارتخانه صنايع و معادن و بازرگاني بايد به تسهيل و تسريع پروژه‌ها كمك كند، گفت:  هيچ تعلل يا تاخيري در پروژه‌ها صورت نمي‌گيرد و برنامه هاي دولت در حمايت از توليد و صنعت بي وقفه ادامه خواهد داشت

سرپرست وزارت صنايع و معادن با اشاره به اينكه ادغام دو وزارتخانه صنايع و معادن و بازرگاني بايد به تسهيل و تسريع پروژه‌ها كمك كند، گفت:  هيچ تعلل يا تاخيري در پروژه‌ها صورت نمي‌گيرد و برنامه هاي دولت در حمايت از توليد و صنعت بي وقفه ادامه خواهد داشت.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت صنايع و معادن،‌ مهدي غضنفري روز شنبه در حاشيه بازديد از شركت فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران تاكيد كرد: تغييرات جدي در برنامه هاي وزارت صنايع و معادن بوجود نخواهد آمد و همه پروژه ها همچون گذشته پيگيري خواهد شد .
غضنفري درخصوص پروژه هاي نيمه تمام استان خوزستان  نيزگفت: طرح هاي پيشنهادي استاندار براي توسعه ظرفيتهاي استان، ارائه شده است
 وي در پاسخ به سئوالي در خصوص صنعت فولاد و محصولات فولادي و توليد سنگ معدن مورد نياز مجتمع هاي فولادسازي سرمايه گذاري مورد نياز ،گفت: طرح هائي كه در دولت نهم و دهم آغاز شده با همان سرعت پيگيري مي شود.
سرپرست وزارت صنايع و معادن در پاسخ به سئوالي،  علت بازديد از مجتمع فولاد خوزستان  را پيگيري موضوعاتي دانست كه در دستور كار جاري وزارت صنايع ومعادن بوده و تاكيد بر اينكه هيچ كدام از طرح ها دچار كندي نخواهد شد.
 وي ادامه داد: دولت همه پروژه ها را پس از مطالعات توچيهي مورد حمايت قرار ميدهد تا در حلقه هاي پيشين و پسين توليد فولاد سرمايه گذاري شود .
سرپرست وزارت صنايع درپاسخ به سئوالي درباره كمبود برق شركت فولاد خوزستان نيز گفت : اين شركت برنامه اي براي ساخت نيروگاه اختصاصي دارد و اميدواريم كه مصرف اصلي برق از مصرف شبكه سراسري كمتر شود.
غضنفري همچنين با تقدير از متخصصان فولاد خوزستان براي شكستن ركورد توليد ماهانه گفت: نرخ 18 درصدي توليد سال گذشته در مقابله ميانگين رشد 12 درصدي بسيار خوشحال كننده است
سرپرست وزارت صنايع ومعادن ادامه داد: اين رشد توليد نشان دهنده تلاش و پيگيري متخصصان صنعت فولاد است. وي در پاسخ پرسش ديگري در خصوص مشاركت شهرك هاي صنعتي در حمايت از توليد و صادرات خرما نيز گفت : وزارت صنايع ومعادن آماده حمايت از سرمايه گذاران بخش خصوصي در اين زمينه است.
غضنفري گفت با انجام فرآوري بر روي محصول خرما به جاي صادرات محصول خام، خرماي فرآوري شده صادر مي شود.
 غضنفري با بيان اينكه شركت شهرك هاي صنعتي آماده در اختيار قرار دادن زمين و تسهيلات است، خاطر نشان كرد: استانداري نيز سرمايه گذاراني را شناسائي كرده و آنها آماده فرآوري خرما و تبديل آن به محصول قابل صدور هستند.
ياد آور مي شود ، غضنفري بيش از ظهر امروز شنبه در همايش خرما در شهرستان شادگان استان خوزستان شركت كرده بود .

اظهارنظر 
بازگشت