صفحه اصلي
 جمعه، 7/2/97 

   صدور جواز تاسيس   

ثبت درخواست و پيگيريراهنماپرسش هاي متداولاطلاعيه هاپرس و جوپرونده بنگاه

• محصول انتخاب شده بصورت جدول زير نمايش داده مي شود . اطلاعات مربوط به ظرفيت توليد و توضيحات آن را تكميل نماييد.

چنانچه قصد انتخاب بيش از يك محصول را داريد بر روي 'براي افزودن موضوع بعدي اينجا را كليك كنيد' كليك نموده و مراحل گفته شده را انجام دهيد.• در صورتي كه نام موضوع مورد نظر شما در درختواره وجود نداشته باشد مي توانيد بر روي لينك پيشنهاد موضوع جديد كليك نماييد و فرم هاي مربوطه را تكميل نماييد.توجه : پس از تكميل هرفرم دكمه ذخيره موقت و سپس تاييد به گام بعد را كليك نماييد و وارد مرحله بعد شويد . بديهي است در صورت عدم تكميل فرم پيغام خطا دربافت كرده و وارد گام بعدي نمي شويد.


گام 2 :مشخصات عمومي


در گام دوم اطلاعات مشخصات عمومي طرحي كه در گام يك ثبت شده است از متقاضي دريافت مي شود.گام 3: مشخصات سرمايه گذاري


در اين گام مشخصات مربوط به سرمايه گذاري واحد صنعتي از قبيل ماشين آلات مورد نياز، تعداد، قيمت و ...از متقاضي دريافت مي گردد.


گام 4: نحوه اجرا

در اين گام نحوه تامين مالي طرح توسط متقاضي مشخص مي گرددپس از تكميل فرم هاي هر 5 گام عبارت تاييد نهايي ثبت نام فعال ميشود بر روي آن كليك و تاييد نماييد تا اطلاعات شما توسط كارشناس مربوطه بررسي شود.

                                                                                               


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
صدور جواز تاسيس
- با ورود نام كاربري و رمز خود مي توانيد به فرم هاي ثبت درخواست جواز تاسيس دسترسي پيدا كنيد چنانچه تاكنون نام كاربري و رمز دريافت نكرده ايد به لينك موجود در توضيحات پايين فيلدهاي دريافت نام كاربري و رمز مراجعه كرده و روي لينك مربوطه كليك نماييد. پس از تكميل عضويت مجددا به اين صفحه بازگرديد و نام كاربري و رمز خود را وارد نماييد.ضمنا در صورتي كه رمز عبور خود را فراموش نموده ايد مي توانيد در همين قسمت از لينك مشخص شده استفاده نماييد.


نكته مهم: براي دريافت جواز تاسيس ، انتقال، تمديد ، اصلاح و تعليق آن مي بايد در حساب كاربري تمام نوار هاي اطلاعات عمومي بنگاه، مشخصات مدير عامل و مشخصات دفتر را كامل نمائيد  تا دكمه هاي ذخيره موقت و تائيد به گام بعد فرم شما فعال گردد.

- پس از ورود نام كاربري و رمز خود، صفحه زير را مشاهده مي كنيد كه به طور پيش فرض زبانه 'فرآيند (ثبت درخواست و پيگيري)' باز است. در اين زبانه مي بايست گام هاي مربوط به ورود اطلاعات خواسته شده را تكميل كنيدگام 1- انتخاب طرح در اين گام پس از تكميل اطلاعات مكاني مي بايست موضوع مورد نظر خود را انتخاب نماييد.

• موضوع سرمايه گذاري مرتبط را با كليك بر روي ' براي انتخاب اينجا كليك كنيد ' انتخاب نماييد .
• صفحه درختواره محصولات نمايش داده مي شود . در اين صفحه مي توانيد نام محصول مورد نظر خود را از طريق قسمت جستجو كه در بالاي همين صفحه تعبيه شده است جستجو نماييد .• نام  محصولات مرتبط بصورت فهرست نمايش داده ميشود. محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روي آن كليك نماييد.